שירות ניקוי ריפודים ומושבים לרכב - עד הבית!

צוות מבריקניק לא משאיר מקום לחיידקים ומגיע עד אליכם הביתה, כדי לספק לכם ניקיון מקצועי ומלא של ריפודים ומושבים לרכב! אתם לא צריכים להתרחק, לא צריכים להתאמץ ואפילו לא לחכות בתור – הצוות המבריק ביותר בסביבה מגיע אליכם במיוחד, כדי לחטא ולנקות את המושבים שלכם לרכב!

מתי צריך ניקיון מושבים לרכב?

ניקיון יסודי של מושבים לרכב הוא שירות נחוץ, אשר נהוג להזמין בעיקר לפני מכירה של הרכב. דבר זה מקנה לרכב שלכם מראה מרשים ואטרקטיבי יותר, כדי להקל על המכירה ואולי אפילו להעלות מעט את הערך של הרכב, אבל למה זה לא מספיק?

צרו קשר להצעת מחיר

  למה אתם צריכים ניקיון ריפודים לרכב?

  ניקיון ריפודים ומושבים של הרכב שלכם הוא חיוני, פשוט כי אתם מבלים בתוך הרכב המון זמן. לפעמים הרכב הוא המשרד ואפילו הבית השני שלכם.

  אבל הריפודים והמושבים, אם לא ידעתם, הם כר פורה להתפתחות של חיידקים ובקטריות, שנוצרות ומרבות שם בזכות השומן והזיעה שאתם מפרישים, לצד פירורי מזון, כתמי שתיה ועוד.

  כל אלה הופכים את הרכב שלכם למקום שלא כל כך בריא להיות בתוכו – עד שצוות הניקיון המקצועי של מבריקניק מגיע כמובן.

  ניקוי ריפודי עור - מה שמסתתר מתחת לפני השטח

  בניגוד לריפודי בד, עור נחשב אטום יותר ולכן גם קל יותר לניקוי. למעשה אפשר למצוא בקלות חומרים מיוחדים לניקוי ריפודים מעור, המנקים באופן יעיל את הכתמים על הריפוד.

  אבל מה שרוב האנשים לא מודעים אליו, הוא כמות הלכלוך והזוהמה המצטברת מתחת לכיסוי העור, בתוך המושב. את הלכלוך הזה אפשר לנקות רק על ידי הזמנת שירות ניקוי מקצועי.

  צרו קשר להצעת מחיר

   כל כמה זמן צריך ניקוי ריפודי בד?

   כאשר מדובר על ריפוד בד סינטטי לרכב, יש להניח כי הריפוד עבר טיפול מיוחד, שהופך אותו לדוחה כתמים לטווח ארוך מאוד. כך אתם יכולים להיות רגועים לגבי הכתמים על הריפוד, אבל רק עד שהשפעת החומר תתפוגג. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ריפודי בד הם לא אטומים ולכן הלכלוך חודר בקלות פנימה אל תוך השכבות העמוקות יותר של מושב הרכב.

   משום כך, יש להזמין ניקוי מקצועי של ריפודי בד לרכב כל חצי שנה בערך.

   ניקוי ספות וניקוי ריפודים לרכב - קווי דמיון בניקיון

   ניקוי ספות דומה בהיבטים רבים לניקוי ריפודים ומושבים לרכב. גם כאן מדובר על תחום רחב מאוד, הכולל סוגים שונים של חומרי גלם המשמשים לריפוד הספה.

   גם כאן יש הצטברות של לכלוך רב הנובעת משימוש יומיומי סטנדרטי וגם כאן כדאי להזמין ניקוי מקצועי כל חצי שנה, כדי לשמור על הבריאות שלכם ושל בני הבית, כדי לשמור על מראה ייצוגי ומזמין של הספה וכדי להרגיש בנוח, כי אתם יושבים על רהיט מטופח ונקי באמת.

   ניקוי מושבים לרכב עם קיטור
   חומר חיטוי לניקוי ספות

   מחירון עבודות ניקוי ספות מקצועי

   • ניקוי ספת ר 390 ₪
   • ניקוי ספה 2+3 390 ₪
   • ניקוי ספת תלת 350 ₪
   • ניקוי ספת דו 290 ₪
   • ניקוי רכב 5 מושבים 350 ₪
   • ניקוי רכב 8 מושבים 450 ₪
   • ניקוי ספת בד 190 ₪
   • ניקוי ספת עור 190 ₪
   • ניקוי ספת זמש 190 ₪
   • ניקוי כורסא 180 ₪
   • ניקוי מזרון בודד 190 ₪
   • ניקוי מזרון זוגי 380 ₪
   צרו קשר להצעת מחיר

    מדריכים וטיפים לשמירה על ניקיון ספות אימפלה

    מבריקניק כאן לשירותכם

    בין אם אתם זקוקים לניקוי ספות, או ניקוי ריפודים לרכב – הצוות המקצועי של מבריקניק עומד לרשותכם, עם בסיס רחב של ידע מקצועי וניסיון עשיר, עם חומרי ניקוי מקצועיים משובחים, עם ציוד מקצועי וחדיש ממיטב היצרנים בעולם.

    הכל כדי לספק לכם את שירות הניקיון המקצועי הטוב ביותר שאתם מכירים!
    התקשרו עכשיו והזמינו שירות ניקיון מהצוות המבריק של מבריקניק!

    ניקוי ספות בד בכל הארץ

    אזור הדרום

    אזור המרכז

    אזור הצפון