ניקוי ספות עור הפוך

ניקוי ספות עור הפוך – מתי כדאי להתחיל לטפל?

ספת עור הפוך (זמש) היא ספה אלגנטית במיוחד. יש לה מרקם מיוחד ומלטף, יש לה יופי ייחודי, שאין לאף ספה אחרת, היא מרשימה, ייצוגית ומזמינה במיוחד. אבל הבעיה מתחילה כאשר הספה היפה שלכם מתחיל להתיישן –  כתמים על ספת עור הפוך, הם לעיתים קרובות בלתי נראים, אבל הם תמיד שם.

הצבע המקורי שלה מתחיל להיעלם ובמקומו מופעי גוון לא ברור של ספה מלוכלכת. למעשה, גם בספת עור הפוך מצטבר המון לכלוך, המכיל חיידקים, בקטריות, מזהמים שונים ועוד. זהו לכלוך שחייבים לנקות, כדי לשמור על הבריאות שלכם ושל יתר בני הבית וגם כדי להנות מהספה היפה והיקרה שלכם ללא חשש.

צרו קשר להצעת מחיר

  מתי מומלץ לבצע ניקוי ספות עור הפוך?

  ספת עור הפוך רגישה יותר ללכלוך מאשר ספת עור רגילה ואף יותר מאשר ספת בד. זאת בגלל החומר המיוחד, העשוי סיבים זעירים. אלה יכולים לספוג כמויות גדולות של לכלוך, שומן, זיעה וכתמי נוזלים אחרים, בלי להיראות על פני השטח, אך למעשה, הספה מלאה במזהמים שונים, שממש לא כדאי לשבת עליהם.

  המומחים של מבריקניק ממליצים על ניקוי ספות עור הפוך אחת לחצי שנה לפחות.

  שירות ניקוי ספות מקצועי של מבריקניק מאריך את חיי הספה שלכם, מאפשר לכם ליהנות ממנה לטווח ארוך, במראה נקי, מרשים ומזמין, כמו ספה חדשה.

  ניקוי ספות מעור הפוך הוא לא פשוט כלל, אך זוהי ספה כה מיוחדת ולכן יש לה לא מעט ביקוש. ספה איכותית מעור הפוך היא עמידה במיוחד ויכולה להחזיק מעמד שנים ארוכות. היא לא מתעוותת ולא מאבדת את הצורה, גם לאחר שימוש ממושך ואינטנסיבי.

  המראה המיוחד שלה הופך אותה מזמינה במיוחד, אלגנטית ובעלת מראה יוקרתי

  יחד עם זאת, היא צוברת לכלוך כמו כל ספה אחרת ולכן, אם אתם לא מזמינים ניקוי מקצועי אחת לחצי שנה, תצטרכו לבצע ניקוי שבועי, הכולל שאיבה יסודית של הספה בעזרת שואב אבק. מעבר לשאיבה שבועית, לא תוכלו לעשות הרבה, כי ניקוי כתמים מעל ספת עור הפוך הוא עסק לבעלי מקצוע בלבד.

  צרו קשר להצעת מחיר

   כל הסיבות להזמין ניקוי מקצועי לספות עור הפוך

   ניקוי כתמים מעל ספת עור הפוך מצריך שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים, מקצועיים, שאינם ניתנים לרכישה עצמאית, אלא נמצאים בשימוש אצל חברות מקצועיות בלבד. הסיבה לכך היא כי אם תעשו שימוש בלתי מקצועי בחומרים אלה אתם עלולים לגרום יותר נזק מאשר תועלת.

   שימוש בחומר מקצועי עבור ניקוי ספות עור הפוך מצריך ידע מקצועי רלוונטי לגבי אופן השימוש, התאמת כימיקלים הקיימים בחומר הניקוי לסוג ריפוד ולדגם הספציפי של הספה.

   משום כך, אנחנו במבריקניק מקפידים לוודא, עם הגעה לבית הלקוח, על איזה סוג של עור הפוך בדיוק מדובר, איזו טכניקת צביעה שימשה את היצרן בעת צביעת הריפוד, איזה ציפוי יש על העור, באיזו טכניקה השתמשו לעיבוד העור וכן הלאה. כך אנחנו יכולים להתאים את חומר הניקוי ואת שיטת הניקוי באופן אופטימלי.

   שירות ניקוי ספות מקצועי מבריקניק
   חומר חיטוי לספת קטיפה

   מחירון עבודות ניקוי ספות מקצועי

   • ניקוי ספת ר 390 ₪
   • ניקוי ספה 2+3 390 ₪
   • ניקוי ספת תלת 350 ₪
   • ניקוי ספת דו 290 ₪
   • ניקוי רכב 5 מושבים 350 ₪
   • ניקוי רכב 8 מושבים 450 ₪
   • ניקוי ספת בד 190 ₪
   • ניקוי ספת עור 190 ₪
   • ניקוי ספת זמש 190 ₪
   • ניקוי כורסא 180 ₪
   • ניקוי מזרון בודד 190 ₪
   • ניקוי מזרון זוגי 380 ₪
   צרו קשר להצעת מחיר

    מדריכים וטיפים לשמירה על ספות עור הפוך

    שירות VIP במחיר ללא פערי תיווך

    אכן, אפשר להבין אם אתם מרגישים שהספה שלכם מביאה איתה לא מעט בעיות שצריך לפתור, אבל מבריקניק כאן בשבילכם, כדי לטפל בכל בעיית ניקיון מטרידה של הספה שלכם. עם שירות מהיר ואדיב, מקצועי ויעיל, אמינות ומחירים נוחים, מבריקניק יספקו לכם ספת עור הפוך נקיה, מחוטאת, נעימה ומזמינה – כמו ספה חדשה!

    המחירים שלנו נוחים במיוחד בזכות שיטת העבודה הייחודית שלנו, אשר אינה כוללת פערי תיווך. אז אל תחכו שהחיידקים ישתלטו לכם על הספה – התקשרו עכשיו להזמין ניקוי מקצועי של מבריקניק!

    שירותי ניקוי ספות
    צרו קשר להצעת מחיר

     ניקוי ספות בד בכל הארץ

     אזור הדרום

     אזור המרכז

     אזור הצפון