ניקוי ספות בד

כבר לא יכולים לראות ספה מלוכלכת? ניקוי ספות בד בקלות עם מבריקניק

הספה שלכם הייתה פעם חדשה ויפה. אתם עוד זוכרים את זה – ספה מרשימה ויפה, בצבע שתמיד רציתם, שילמתם עליה במיטב כספכם ונהניתם לראות אותה יושבת שם במיקום כל כך מרכזי וייצוגי. אבל משהו קרה והספה היפה שלכם כבר לא כל כך ייצוגית כבעבר. היא מלאה בכתמי מיץ, שמן וחלב, הצבע שלה השתנה והתכסה בשכבת לכלוך לא נעימה וכל המראה שלה קצת מדכא…

אבל זה לא חייב להיות ככה!

אתם לא צריכים להתפשר על ספה מלוכלכת – עם מבריקניק – שירות ניקוי ספות מקצועי, הכל יכול להיות אחרת. אתם יכולים להחזיר עטרה ליושנה ולהשיב לספה שלכם את המראה המרשים והיפה שהיה לה בהתחלה. בהוצאה כספית משתלמת, תוכלו לקבל ספה כמו חדשה במהירות.

צרו קשר להצעת מחיר

  ניקוי ספות בד עם הצלחה של 100% ניקיון – מבריקניק לשירותכם

  ניקוי ספות תמיד נראה לכם כמו משימה בלתי אפשרית? עם מבריקניק הכל יכול להיות אחרת. עם השיטות המתקדמות שלנו לניקוי ספות בד, אתם תראו שהחיים יכולים להיות הרבה יותר נקיים.
  שירותי ניקוי ספות בד הוא למעשה השירות העיקרי שאנחנו מספקים בבית הלקוח באופן מקצועי. לפני תחילת הניקוי, אנחנו לוקחים בחשבון כמה מאפיינים חשובים של הספה, כדי לבחור את השיטה המתאימה ביותר לניקוי, בלי לפגוע בתקינות הריפוד ושלד הספה ועם תוצאות מיטביות:

  השיטה העיקרית שלנו לניקוי ספות בד כוללת שלושה שלבים:

  בשלב הראשון אנחנו מזריקים מים בשילוב חומרי ניקוי מיוחדים, מותאמים במיוחד לספות בד, בדגש עם סוג הריפוד הספציפי ובהתאם למאפיינים האחרים של הספה, כפי שהוזכרו למעלה. חומרים אלה נשארים להשריה על הספה, עד שכל הלכלוכים עולים לפני השטח.

  בשלב השני, אנחנו מזריקים לספה מים עם חומר ייעודי ואז שואבים את הלכלוך. התוצאה המתקבלת דומה לתוצאה המתקבלת עם בגדים לאחר כביסה טובה במכונת כביסה איכותית.

  לבסוף, אנחנו שואבים היטב את הספה, באמצעות שואב מיוחד, המותיר לכם את הספה נקייה מאבק, זיעה, פירורים, רטיבות, כתמים וכל דבר אחר.

  בתום התהליך, הספה נראית נקייה, יפה ומזמינה – כמו חדשה!

  צרו קשר להצעת מחיר

   כל הסיבות להזמין ניקוי מקצועי לספה שלכם

   ספות לא נמצאות רק בבית, אלא גם במרחב הציבורי – בחדרי המתנה ומשרדים, במסעדות ובתי קפה, בבתי מלון ועוד. הן מיועדות לאפשר ישיבה נוחה ונעימה, על גבי רהיט מזמין ואלגנטי, אבל הבעיה היא שקשה לשמור על הניקיון שלהן, בעיקר כאשר מדובר על ניקיון ספות בד.

   זיעה נספגת לתוך הריפוד עם הזמן ויוצרת כתמים, נוזלים שונים נשפכים כל הספה ונספגים לתוכה, משאירים אחריהם כתמים עמוקים וקשי, פירורים, לכלוכים שעוברים מהגוף ואף נוזלים שומניים, המופרשים מהגוף, או ממזון שנפל על הספה, על הריפוד וכן הלאה.

   כל אלה מכתימים את הספות עד לכדי מצב שלא ניתן לראות את הצבע המקורי שלהן יותר. אבל הצבע הוא למעשה הבעיה הקטנה ביותר שלכם. כל הכתמים הללו הם לא רק מפגע אסתטי, כי הם גם מלאים בחיידקים, בקטריות ושאר זיהומים, שאתם פשוט לא רוצים לשבת בתוכם!

   גם אם אתם לא רואים, ספה סובלת מרטיבות וכתמים באופן קבוע, מפתחת גם עובש בשכבות הפנימיות, מתפשט לאט ובהתמדה ומסכן את הבריאות שלכם.

   ציוד לניקוי וחיטוי ספות
   כורסה

   מחירון עבודות ניקוי ספות מקצועי

   • ניקוי ספת ר 390 ₪
   • ניקוי ספה 2+3 390 ₪
   • ניקוי ספת תלת 350 ₪
   • ניקוי ספת דו 290 ₪
   • ניקוי רכב 5 מושבים 350 ₪
   • ניקוי רכב 8 מושבים 450 ₪
   • ניקוי ספת בד 190 ₪
   • ניקוי ספת עור 190 ₪
   • ניקוי ספת זמש 190 ₪
   • ניקוי כורסא 180 ₪
   • ניקוי מזרון בודד 190 ₪
   • ניקוי מזרון זוגי 380 ₪
   צרו קשר להצעת מחיר

    מי נפגע מהלכלוך על הספה?

    אם הספה שלכם נמצאת בבית העסק שלכם, אתם יודעים שהמראה שלה ותחושת הניקיון משליכים באופן ישיר על תחושות הלקוח הנכנס אליכם לקבל שירות ואף משפיעים על שיקול הדעת שלו בבחירה לעבוד עם העסק שלכם, או לחפש מקום אחר.

    אם הספה נמצאת בבית עם ילדים קטנים, אתם יודעים שהספה מתלכלכת אפילו לעיתים יותר קרובות, יותר בקלות ועם כתמים מגוונים יותר, אבל אתם גם יודעים כי שמירה על הניקיון היא קריטית לצורך הגנה על בריאות הילדים שלכם, אשר לא רק יושבים על הספה, לעיתים שעות ארוכות, אלא גם אוכלים פיסות מזון שנפלו עליה. משום כל הסיבות האלה, ניקוי של ספות בד חייב להיות מקצועי, לכלול חיטוי, הסרת כתמים ושאיבה, שתשאיר את הספה שלכם נקיה, יפה ובטוחה לשימוש.

    צרו קשר להצעת מחיר

     עשה ואל תעשה בניקוי ספות בד

     גם כאשר אנחנו מגיעים לבצע ניקוי ספות בד, אנחנו יודעים היטב כי יש חומרים ושיטות, אשר אסור להשתמש בהם, אפילו אם מישהו המליץ לכם עליהם, כי הם עלולים לפגוע בשלמות הריפוד, לפגום ביופי של הספה, או פשוט להשאיר אותה מלוכלכת. לכן הכנו לכם רשימת עשה ואל תעשה בניקוי ספות בד:

     עשה:

     אל תעשה:

     שירות ניקוי ספות בד עד הבית של מבריקניק - נוחות ושירות ללא תחרות!

     שירות ניקוי ספות של מבריקניק מגיע עד לבית שלכם, ככה שאתם לא צריכים להתאמץ, רק להתקשר ולהזמין אותנו. רק ניקוי ספות מקצועי, אמין ויעיל של מבריקניק ישאיר את הספה שלכם נקייה ללא רבב, מחוטאת ויפה, בטוחה לשימוש, נעימה ומזמינה.

     התקשרו עכשיו להזמנת ניקוי ספות עד הבית וקבלו הצעה משתלמת!

     שירות ניקוי ספות מקצועי מבריקניק
     צרו קשר להצעת מחיר

      ניקוי ספות בד בכל הארץ

      אזור הדרום

      אזור המרכז

      אזור הצפון