חדשות ועדכונים - ישראל היום
 
 

 

הבשורה החדשה: רהיט מחודש

 

בשנים האחרונות משתלט טרנד חידוש הרהיטים על המגזר הפרטי. חברות גדולות היו החלוצות בתחום ועכשיו מגיעה הבשורה גם למשקי הבית. חידוש הרהיטים מקבל תפנית וחוסך המון כסף

פורסם ב:  עודכן ב: 
0
 
 

זה לא סוד שחלק מהבנקים, חברות אשראי, בתי השקעות ועוד גופים גדולים ממעטים לרכוש ריהוט חדש. תחת זאת - רבים מהם מעדיפים לחדש את הריהוט ולשמר אותו. זה צעד חסכוני, הגיוני וראוי.
בשלוש השנים האחרונות החלו גם משקי הבית באירופה, ארה”ב ובישראל לעבור למהלך של חידוש רהיטים תחת קנייתם.

קיימות מעט חברות מקצועיות בישראל, אך אלה מספקות שירות מצוין ומגיעות תוך 24 שעות לבתי הלקוחות.
אחת החברות המקצועיות והבולטות בישראל שייכת לשני אחים: מאור ונתנאל אקמן.
השניים פרצו דרך התחום העסקי ומציגים רזומה מפואר שכולל בנקים, בתי מלון, “סינמה סיטי”, רשת “לנדוור” ועוד.
השירות ניתן בין אזור גדרה לחדרה.

לחברה שלהם קוראים: “המבריקנים”  ויש מצב שזו החברה שמובילה את השוק הישראלי בגדול. מאור מספר: “זה החל כשירות שעליו שמעו רק לקוחות שחזרו מאירופה וארה”ב ועכשיו זה דבר שבו נעזרות אלפי משפחות בכל רחבי ישראל. תוך 24 שעות אנו מגיעים ומבצעים את כל התהליך בבית הלקוח. 90 דקות והריהוט שלו חדש לחלוטין, אין שום צורך בהשקעה של עשרות אלפים כדי לקנות ריהוט חדש, שממילא תוך שנים בודדות יתבלה מחדש”.

מהי הבשורה שהביא התחום?

“חיסכון עצום בכסף, התייעלות, חיסכון זמן. חידוש ריהוט זו אמנות ראויה שלמדנו במשך שנים בבירות אירופאיות. התחום כולל: ניקוי ספות, ניקוי שטיחים, ניקוי מזרנים, ניקוי וילונות, ניקוי מושבים לרכב. לכל רהיט יש את האתגר והצרכים שלו. חשוב מאוד לנקוט בשיטה היעילה והמתקדמת בעולם: ניקוי בשיטת הזרקה ויניקה. בשיטה זו, מכשור חדיש ומתקדם טכנולוגית, מזריק חומר שמפרק לכלוך ויונק אותו. הכל נעשה בקלות ובמומחיות באמצעות שימוש במים וחומרי ניקוי ירוקים וידידותיים לסביבה. חומרים ראויים הם אלה שאינם מסוכנים למגע, לנשימה ולא מהווים שום איום כלפי ילדים, בעלי חיים או חולים בכל מחלה”.

המכשור הוא תוצרת ארה”ב?

“חברת “המבריקנים” לא מתפשרת ודורשת מהאמריקנים לספק לה חומרי ניקוי עם תו התקן המחמיר ביותר מבחינת משרד הבריאות האמריקני. למדנו את הענף כמקצוע והשקענו שנים של השתלמויות, ידע והשראה מפגישות עם בעלי מקצוע באירופה וארה”ב”.

במה אתם מתמחים?

“למדנו וקבלנו הכשרות בתחום ניקוי הבדים. אנו מבצעים עבודה מושלמת ומספקים חומרים משלימים שיסייעו לשמר את המצב. המוצרים כוללים חומר לאיטום בדים שמונע לכלוך למשך שנה.

הרהיט מתחדש לחלוטין, מעלים את קרדית האבק האלימה, מסיר לחלוטין שמני גוף, זיעה, שתן תינוקות ובעלי חיים. מתקבל רהיט חדש לגמרי, מבושם ללא כתמים. גם שיער בעלי חיים נעלם בתהליך”.

והמחירים של “המבריקנים”?

“מ-300 עד ל-650 פר רהיט. בסכום צנוע מאוד אפשר לחדש סלון, חדר שינה בקלות, תוך יום אחד”.

ניתן ליצור קשר בטלפון- 072-3926000

או דרך האתר-www.hamavrikanim.co.il 

 

האמור בכתבה כולל תו